نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس اعلام شد + آرا

سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس اعلام شد + آرا

به گزارش خبرگزاری فارس، سیّد اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس به شرح ذیل است:

کلیبر خداآفرین و هوراند:

حسین حاتمی

تعداد رأی صحیح: 57585

تعداد رأی منتخب: 17625

مهاباد

جلال محمودزاده

تعداد رأی صحیح: 50054

تعداد رأی منتخب: 19304

مشکین‌شهر:

محمود عباس‌زاده

تعداد رأی صحیح: 70973

تعداد رأی منتخب: 32254

نایین،‌ خور و بیابانک:

الهام آزاد

تعداد رأی صحیح: 26319

تعداد رأی منتخب: 8570

کاشان،‌ آران و بیدگل:

سیدجواد ساداتی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 119928

تعداد رأی منتخب: 88946

خمینی‌شهر:

محمدتقی نقدعلی

تعداد رأی صحیح: 69518

تعداد رأی منتخب: 36055

اردستان:

سیدصادق طباطبایی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 26628

تعداد رأی منتخب: 13229

دشتستان:

ابراهیم رضایی

تعداد رأی صحیح: 85267

تعداد رأی منتخب: 36581

قائنات و زیرکوه:

سلمان اسحاقی

تعداد رأی صحیح: 72282

تعداد رأی منتخب: 21934

نهبندان و سربیشه:

مصطفی نخعی

تعداد رأی صحیح: 51058

تعداد رأی منتخب: 17341

فردوس، سرایان،‌ طبس و بشرویه:

مجید نصیرایی

تعداد رأی صحیح: 84704

تعداد رأی منتخب: 27334

شادگان:

مجید ناصری‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 43028

تعداد رأی منتخب: 12555

گرمسار و آرادان:

اردشیر مطهری

تعداد رأی صحیح: 29463

تعداد رأی منتخب: 13130

سمنان،‌ مهدی‌شهر و سرخه:

عباس گلرو

تعداد رأی صحیح: 62193

تعداد رأی منتخب: 32411

آمل:

رضا حاجی‌پور

تعداد رأی صحیح: 111119

تعداد رأی منتخب: 57951

محلات و دلیجان:

علیرضا سلیمی

تعداد رأی صحیح: 27753

تعداد رأی منتخب: 10471

تویسرکان:

محمدمهدی مفتح

تعداد رأی صحیح: 37043

تعداد رأی منتخب: 16258

رزن و درگزین:

حسن لطفی

تعداد رأی صحیح: 56894

تعداد رأی منتخب: 19865

اسدآباد:

کیومرث سرمدی واله

تعداد رأی صحیح: 47520

تعداد رأی منتخب: 26111

سیرجان و بردسیر:

شهباز حسن‌پور بیگلری

تعداد رأی صحیح: 111444

تعداد رأی منتخب: 48864

شهر بابک:

مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی

تعداد رأی صحیح: 40588

تعداد رأی منتخب: 13350

زرند و کوهبنان:

عفت شریعتی کوهبنانی

تعداد رأی صحیح: 66502

تعداد رأی منتخب: 44453

رفسنجان و انار:

حسین جلالی

تعداد رأی صحیح: 106606

تعداد رأی منتخب: 53788

بوکان:

انور حبیب‌زاده بوکانی

تعداد رأی صحیح: 48350

تعداد رأی منتخب: 26965

سلماس:

یعقوب رضازاده

تعداد رأی صحیح: 74063

تعداد رأی منتخب: 24767

پارس‌آباد و بیله سوار:

عباس جهانگیرزاده

تعداد رأی صحیح: 108406

تعداد رأی منتخب: 24772

گرمی:

ولی اسماعیلی

تعداد رأی صحیح: 41990

تعداد رأی منتخب: 24169

شهرضا و دهاقان:

سمیه محمودی

تعداد رأی صحیح: 57991

تعداد رأی منتخب: 20542

بروجن:

امیرقلی جعفری بروجنی

تعداد رأی صحیح: 49451

تعداد رأی منتخب: 11863

بیرجند، درمیان، خوسف:

حسین خسروی اسفزار

تعداد رأی صحیح: 144850

تعداد رأی منتخب: 72872

درگز:

حسن رزمیان مقدم

تعداد رأی صحیح: 32870

تعداد رأی منتخب: 9184

گناباد و بجستان:

محمد صفایی دلوئی

تعداد رأی صحیح: 50810

تعداد رأی منتخب: 23607

شوش:

محمد کعب عمیر

تعداد رأی صحیح: 92343

تعداد رأی منتخب: 23358

ماهنشان و ایجرود:

سیدمرتضی خاتمی

تعداد رأی صحیح: 41191

تعداد رأی منتخب: 17763

دامغان:

علی‌اکبر علیزاده برمی

تعداد رأی صحیح: 37030

تعداد رأی منتخب: 11021

اقلید:

مسلم صالحی

تعداد رأی صحیح: 43391

تعداد رأی منتخب: 14580

قروه و دهگلان:

پرویز اوسطی

تعداد رأی صحیح: 67059

تعداد رأی منتخب: 17196

بندر انزلی:

احمد دنیامالی

تعداد رأی صحیح: 34121

تعداد رأی منتخب: 16735

شازند:

محمود احمدی بیغش

تعداد رأی صحیح: 50984

تعداد رأی منتخب: 24452

اردکان:

محمدرضا دشتی اردکانی

تعداد رأی صحیح: 27642

تعداد رأی منتخب: 15848

تفت و میبد:

سیدجلیل میرمحمد میبدی

تعداد رأی صحیح: 52575

تعداد رأی منتخب: 20286

ساوجبلاغ، طالقان، هشتگرد و نظرآباد:

علی حدادی

دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی

خرمشهر:   

سید لفطه احمد نژاد

خدابنده:

سید البرز حسینی

لنجان:

حسین رجایی و علی یوسف پور به دور دوم رفتند

بیجار:

حمد الله کریمی و علی رضا زندیان دور دوم رفتند

آرای صحیح  ۳۷۲۸۴

میانه:

مهدی اسماعیلی

علی شامی و بهنام صفایی به مرحله دوم رفتند.

ماکو، چالدران:

محمد علی‌پور

میاندوآب: 

مهدی عیسی زاده

بابلسر و فریدون‌کنار: 

اصغر باقرزاده

تنکابن، عباس آباد و رامسر:

سید سمش‌الدین حسینی

تفرش، آشتیان و فراهان:

سینا کمال‌خانی

کهنوج، منوجان، رودبار جنوب و قلعه گنج:

منصور شکراللهی

آستارا:

غلامرضا مرحبا

رودبار:

مهرداد گودرزوند چگنی

رودسر و املش:

محمد صفری ملکیان

این خبر در دست تکمیل است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *