شاخص کل بورس روز سه شنبه مورخه ۱۸ آذر ماه ۱۳۹۹ در نهایت با کاهش ۵۲۴۶ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۵۰۷ هزار و ۶۴۵ واحدی آرام گرفت.

روز گذشته شاخص کل در نهایت با کاهش بیش از ۵ هزار واحدی برای دومین روز متوالی منفی بسته شد. از نکات مهم بازار دیروز بازگشایی فملی و بازگشت شاخص کل از کانال ۱٫۴ میلیون واحدی به ۱٫۵ میلیون واحدی بخاطر این بازگشایی بود. همچنین ورود پول حقیقی را نیز شاهد بودیم. امروز چهارشنبه مورخه ۱۹ آذرماه ۱۳۹۹ با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه‌ای سعادت آباد با ما همراه باشید.

امروز مورخه ۱۹ آذر ماه سال جاری در پیش گشایش بازار از ۶۵۶ نماد حدود ۲۱۰ نماد (۳۲ درصد) با صف خرید و حدود ۳۹ نماد (۶ درصد) نیز با صف فروش رو به رو بودند.

گزارش بورس امروز چهارشنبه ۱۹ آذر ۹۹

چند خبر در ۲۴ ساعت گذشته که می تواند برای بورس بازان مهم

-محسن خدابخش مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس از اقدامات انجام شده درباره نظارت ها و هشدار به متخلفین خبر داد و گفت: باید از سازمان و شورای عالی بورس در حوزه مقررات‌گذاری، حمایت‌های لازم صورت گیرد.

-محسن صالحی نیا معاون وزیر صمت گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، مجموعه خودروسازان کشور سال آینده بیش از یک میلیون و ۳۵۰ هزار خودرو تولید خواهند کرد.

-عباس قبادی دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: بنا شد تا به انجمن صنایع لبنی تذکر جدی برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها داده شود چرا که هر گونه افزایش قیمتی بدون هماهنگی تخلف محسوب می‌شود.

-علیرضا ماهیار معاون سپرده گذاری مرکزی از احتمال دریافت کارت اعتباری سهام عدالت برای سهامداران روش غیر مستقیم تا پایان ماه جاری خبر داد.

-شریف نظام مافی رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوییس با اشاره به مشکل اساسی انتقال پول در خرید واکسن کرونا گفت: تا ۴۵ روز دیگر این مشکل حل می شود.

-عرضه اولیه بوعلی امروز انجام خواهد شد.

****************************************************************

منبع : تابناک

#صبای عدالت آریانا

#SAAOK

توسط goodnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.