قدرت موشکی به عنوان یکی از مؤلفه‌های بازدارندگی کشور قابل مذاکره نیست

معاون پیشین فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه قدرت موشکی ایران قابل مذاکره نیست، گفت: مذاکره پیرامون قدرت‌موشکی ایران، گامی در مسیر تضعیف قدرت و اقتدار دفاعی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

سردار محمد جواد قهرمانی با اشاره غیر قابل مذاکره بودن قدرت موشکی ایران، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران در حوزه دفاعی و امنیتی به حدی از اقتدار رسیده است که در جهان به ویژه در حوزه موشکی، به لطف خدا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

قدرت موشکی ایران قابل مذاکره نیست
معاون پیشین فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید براینکه قدرت موشکی ایران قابل مذاکره نیست، تصریح کرد: مسئولان نظام جمهوری اسلامی و فرماندهان نیرو‌های مسلح تأکید دارند که قدرت موشکی کشورمان قابل مذاکره نیست، دشمن نمی‌خواهد ایران قوی باشد، تضعیف قدرت ایران در منطقه و حتی جهان از اهداف دشمنان نظام است.

مذاکره پیرامون قدرت‌موشکی، گامی در مسیر تضعیف اقتدار دفاعی ایران
قهرمانی مذاکره پیرامون قدرت‌موشکی ایران را گامی در مسیر تضعیف قدرت و اقتدار دفاعی نظام جمهوری اسلامی ایران برشمرد و اضافه کرد: در آن صورت دیگر ایران توانایی مقابله با هیچ متجاوزی را نخواهد داشت.
جمهوری اسلامی ایران، یک قدرت منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای
معاون پیشین فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک قدرت منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اشاره کرد و افزود: باز هم می‌گویم قدرت‌موشکی ایران به هیچ عنوان قابل مذاکره نیست.
مذاکره پیرامون قدرت‌موشکی، گامی در مسیر تضعیف اقتدار دفاعی ایران
قهرمانی قدرت موشکی را یکی از مؤلفه‌های بازدارندگی برای نظام جمهوری اسلامی ایران، مقابل تهدیدات و تجاوز احتمالی دشمنان دانست و تصریح کرد: هر کشوری یک سری پارامتر‌هایی برای بازدارندگی دارد تا دیگران چشم طمع به آن نداشته باشند، قدرت‌موشکی یکی از این مؤلفه‌هاست.

 

معاون پیشین فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به محدود کردن جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان به عنوان یکی از راهبرد‌های اصلی دشمنان نظام، اضافه کرد: سیاست‌مداران و فرماندهان نیروی مسلح فکری استراتژیک در این رابطه داشته باشند که چرا دشمن بروی قدرت‌موشکی ما انگشت گذاشته است.

قدرت‌موشکی ایران در منطقه حرف اول را می‌زند
قهرمانی با معرفی ایران به عنوان یکی از قدرت‌های موشکی جهان، براینکه قدرت‌موشکی ایران در منطقه حرف اول را می‌زند، تأکید کرد و افزود: دشمنان می‌خواهند ایران را تضعیف کنند، ایران برخلاف جنگ تحمیلی که جنگنده‌های بعثی شهر‌های ما را بمباران می‌کردند امروز به صنایع ویژه دفاعی به ویژه قدرت موشکی دست پیدا کرده است.

معاون پیشین فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: اگر هم سر میز مذاکره درباره قدرت‌موشکی با دشمنان بنشینیم و دراین رابطه حرف بزنیم، بعد‌ها دشمن تنها به این حوزه اکتفا نمی‌کند و موضوعات دیگر را مطرح می‌کند.

********************************************************
منبع : میزان
#صبای عدالت آریانا
#SAAOK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *