رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد در سراسر استان تهران برنامه‌ها و مراسم ویژه‌ای برگزار می‌شود.
حجت الاسلام و المسلمین سید «محسن محمودی» امروز در جمع خبرنگاران طی سخنانی بیان کرد: ۱۴ و ۱۵ خرداد
دو روز تاریخی و بسیار مهم در تقویم انقلاب اسلامی است که باید بزرگداشت آن مورد توجه قرار گیرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران عنوان کرد: ارتحال امام بزرگوار غمی جانکاه بود که همچنان تازه است، امام حق حیات به گردن ملت ما دارد، او کاری کرد که انبیاء الهی انجام دادند.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران بیان کرد: امام ملت را از بردگی طاغوت نجات داد و بنیانگذار نظامی شد که در طول تاریخ غیبت کبرای امام عصر (عج) بی نظیر بود.

محمودی خاطر نشان کرد: اگر چه در ۱۴ خرداد از نعمت وجود امام محروم شدیم، ولی به لطف الهی جانشینی مقام معظم رهبری و رهبری حکیمانه ایشان تضمین کننده استمرار راه امام بوده که با عنایت پروردگار از آن بهره‌مند هستیم.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: این عظمت و اقتدار انقلاب را مدیون امام و شهدایی مانند شهدای ۱۵ خرداد هستیم که به ندای ایشان لبیک گفتند و از نایب امام زمان (عج) دفاع واطاعت کردند.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان افزود: به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد در سراسر استان تهران برنامه‌ها و مراسم ویژه‌ای برگزار می‌شود.

وی از اجرای برنامه ویژه در نماز‌های جمعه استان در ۱۴ خرداد، برگزاری مراسم در مساجد و هیئات مذهبی با توجه به تقارن با سالگرد شهادت امام صادق (ع)، تولید محتوا و انتشار در فضای مجازی و رسانه‌ها و فضاسازی شهری از جمله برنامه‌ها یاد کرد و گفت: بمناسبت یوم الله ۱۵ خرداد نیز برنامه ویژه‌ای با رعایت دستورات بهداشتی در گلزار شهدای ۱۵ خرداد ساعت ۶ عصر در ابتدای جاده خاوران با سخنرانی حجت الاسلام ادیانی رییس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی برگزار خواهد شد.

عضو شورای معاونین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور اهمیت حضور در انتخابات ۲۸ خرداد را خاطر نشان ساخت و پیام امام وشهدا را حضور در صحنه انتخابات ذکر کرد.

——————–
منبع : میزان

توسط goodnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.